SUBARU FORESTER: Přehled

SUBARU FORESTER: Přehled

NABÍDKA VOZŮ
CENÍK DATA
925.000,- Kč *1
Cena s DPH od
6.7 lit./100 km *2
Spotřeba paliva
Symmetrical AWD
Pohonné ústrojí
5 osob
Obsaditelnost

*1 Doporučená prodejní cena
*2 Spotřeba a emise CO2: dle EC 715/2007‍-‍2018/1832AP.

Vyražte kamkoliv. A sebou vezměte vše, co máte rádi.

Představujeme Vám Forestera. V úrovni pohodlí, bezpečnosti a všestrannosti nastavuje laťku vysoko - chce vás totiž podporovat ve všech vašich každodenních dobrodružstvích, a zároveň vás povzbudit a inspirovat k novým. Díky robustní, přitom kompaktní karoserii je Forester nejen snadno ovladatelné SUV, ale zároveň překvapí prostorností a pohodlím. Cestování s Foresterem je plné klidu a jízdu si užije každý člen posádky.

Modelová řada & Výbavy

Připraven na všechno.

Přijměte nové výzvy. Prozkoumejte i svět tam venku, mimo silnici. A dělejte přitom všechny věci, po nichž jste vždy toužili. Už jen při pohledu na výrazný design Foresteru je nasnadě, že tohle auto vyvolává touhu po dobrodružství. Robustní křivky a ostrý styl vyzařuje sebevědomím a schopnostmi, a vy hned víte, že Forester bez větší námahy zvládne všechna vaše outdoorová dobrodružství a přitom baví všechny na palubě. Cestování s ním je pohodlné a bezpečné.

Více informací

Technologie

Hlavní Technologie Subaru.

Základní technologie Subaru definují samotnou značku Subaru a přinášejí vám jedinečný pocit z jízdy, který zažijete pouze s vozy Subaru. Tyto základní technologie umožňují vozům Subaru splnit vysoké standardy v oblastech výkonu, pohodlí, bezpečnosti a spolehlivosti a zároveň dodržet svůj závazek, že budou všem cestujícím přinášet požitek z jízdy a klid mysli.

Více informací

SUBARU e-BOXER

Nová generace pohonných jednotek Subaru

Hybridní pohon e-BOXER kombinuje elektromotor se dvěmi klíčovými technologiemi Subaru: motorem BOXER a symetrickým pohonem všech kol. Nové spojení přináší parádní zážitky ze sportovního řízení, tak i ticho a pohodlí v kabině bez nežádoucích hluků a vibrací na všech typech cest, kterými se ubíráte.

Více informací

Bezpečnost

Všestranná bezpečnost Subaru

Když vám vůz dává klid mysli, je život příjemnější. Právě proto je u Subaru bezpečnost na prvním místě. Subaru má původní kořeny v letecké výrobě a celou dobu své historie se řídí politikou “lidé na prvním místě”. To znamená, že už více než 50 let ladí, cizeluje a testuje své pokročilé systémy. Díky nejnovějším systémům v oblasti ochrany před nehodou či vyhnutí se nárazu a unikátním technologiím, jako je globální platforma Subaru a symetrický pohon všech kol, se značka Subaru snaží zlepšovat všestrannou bezpečnost svých vozů směrem k budoucnosti bez nehod.

Více informací
Sledujte nás: Facebook Subaru Brno Youtube Subaru
Copyright © 2021 C&K Brno
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront
Nabídka vozůNabídka vozů Testovací jízdaTestovací jízda Objednání servisuObjednání servisu Náhradní díly a příslušenstvíNáhradní díly a příslušenství
Nabídka vozůNabídka
vozů
Testovací jízdaTestovací
jízda
Objednání servisuObjednání
servisu
Náhradní díly a příslušenstvíNáhradní díly a příslušenství