Vše o Subaru

Vše o Subaru

SUBARU Brno: O Subaru

Subaru buduje svoji budoucnost na automobilech, které obohacují život o nadšení, jsou esencí potěšení a klidu mysli a uspokojují potřeby a nároky zákazníků a díky tomu si získávají jejich srdce, budí důvěru a podněcují sebevědomí.

Filozofie konstrukce automobilů Subaru vždy upřednostňuje řidiče.

Tento přístup jsme vyvinuli už jako výrobci letadel při nekompromisní honbě za bezpečností a ovladatelností. V Subaru se snažíme posunout zážitky z jízdy na novou úroveň. Usilujeme o skutečně emotivní zážitek z jízdy. Přesto ale vždy klademe na první místo životy všech, kdo přijdou s našimi vozy do styku. Uspokojujeme tak lidskou touhu po všestrannosti.

Bezpečnost

Aplikujeme nejvyšší možnou úroveň bezpečnosti do reálného světa.
Striktní filozofii bezpečí na prvním místě aplikuje Subaru na své vozy již od počátku jejich vývoje. Proto za všech okolností splňují nejvyšší standardy automobilové bezpečnosti. Hodnotu lidského života klademe vždy na první místo, a tím poskytujeme klid mysli nejen řidičům, ale i jejich rodinám a všem ostatním. To je pro nás ta nejdůležitější zásada, na kterou se při stavbě našich vozů zaměřujeme.

Cit

Jdeme za obvyklé hranice výkonnosti, jedině tak dosahujeme skutečně emotivních dynamických kvalit.
Protože přesně víme, jak má vypadat potěšení z jízdy, a přitom současně i špičkové pohodlí a komfort, nabízejí naše vozy mimořádné jízdní zážitky, které se liší od všech, jež bylo možné zažít v minulosti. U Subaru proto pokračujeme v našem poslání zvyšovat kvalitu, která jde za hranice „vysokého výkonu“, ale vytváří zcela novou úroveň zážitků z jízdy.

Praktičnost

Pomáháme se všemi výzvami života.
Automobil poskytuje lidem mobilitu a umožnuje stíhat více věcí, a tím pádem i dosáhnout a vykonat víc. To je důvod, proč se Subaru nenechá ovlivnit přechodnými výstřelky. Místo toho přísně dodržuje filozofii jednoduchého designu zakořeněného v porozumění lidské mobilitě. V tomto procesu se zaměřujeme na to, být důvěryhodným partnerem všech typů řidičů a cestujících nejen v současnosti, ale i v budoucnosti.

SUBARU Brno: O Subaru
Kořeny

Naše filozofie designu diktuje přizpůsobit se rychle se měnícímu prostředí a zároveň zastávat pevně zakořeněné hodnoty. Subaru vyrostlo na tradici leteckého průmyslu, což je odvětví, které vyžaduje nejvyšší úroveň bezpečnosti, dynamického výkonu a efektivity.
Proto jsou kořeny filozofie designu Subaru promyšlenost a funkčnost.

Unikátní design masky

Rozpoznat Subaru je jednoduché. Jeho dynamický a ikonicky tvarovaný exteriér napovídá, co se skrývá pod ním – vpředu uložený motor s protiběžnými písty. Šestiúhelníková maska chladiče, založená na přirozeně nejstabilnějším geometrickém tvaru v kombinaci s kultovními šesti hvězdami loga, dodává Subaru neopakovatelnou jedinečnost.

Odkaz dlouholetých zkušeností
SUBARU Brno: O Subaru

Lidé stojící za kvalitou Subaru
Nejen, že prvotřídní inženýři, kteří stojí za kvalitou Subaru, studují nejnovější technologie a postupy, ale také tříbí své smysly a zostřují schopnost vnímat i ty nejmenší změny materiálů.
Díky tomu je Subaru neustále schopné vyrábět produkty té nejvyšší kvality.

Technologie a výrobní proces Subaru
SUBARU Brno: O Subaru

Věci, které dokážeme jen v SUBARU
Náš symetrický pohon všech kol se opírá o plochý motor s protiběžnými písty; ten je jen jedním z příkladů unikátních technologií, kterou jsme v Subaru vyvinuli.
Rozsáhlé zkušenosti s výrobou umožnují Subaru navrhovat a vytvářet i náročné technologie. Díky naší samostatnosti a nezávislosti při jejich výrobě dokážeme vyrábět bezkonkurenční automobily.

Sledujte nás: Facebook Subaru Brno Youtube Subaru
Copyright © 2021 - 2024 C&K Brno
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront
Nabídka vozůNabídka vozů Testovací jízdaTestovací jízda Objednání servisuObjednání servisu Náhradní díly a příslušenstvíNáhradní díly a příslušenství
Nabídka vozůNabídka
vozů
Testovací jízdaTestovací
jízda
Objednání servisuObjednání
servisu
Náhradní díly a příslušenstvíNáhradní díly a příslušenství