SUBARU FORESTER: Všestranná bezpečnost Subaru

SUBARU FORESTER: Všestranná bezpečnost Subaru

NABÍDKA VOZŮ
CENÍK DATA

Když vám vůz dává klid mysli, je život příjemnější. Právě proto je u Subaru bezpečnost na prvním místě. Subaru má původní kořeny v letecké výrobě a celou dobu své historie se řídí politikou “lidé na prvním místě”. To znamená, že už více než 50 let ladí, cizeluje a testuje své pokročilé systémy. Díky nejnovějším systémům v oblasti ochrany před nehodou či vyhnutí se nárazu a unikátním technologiím, jako je globální platforma Subaru a symetrický pohon všech kol, se značka Subaru snaží zlepšovat všestrannou bezpečnost svých vozů směrem k budoucnosti bez nehod.

Základní bezpečnost

Základní orientace na bezpečnost začíná už v procesu vývoje. Výjimečná viditelnost, optimální pozice za volantem a intuitivní ovládání jsou jen některé z prvků, které zvyšují úroveň bezpečnosti posádky už v momentu, kdy nastoupíte do svého vozidla.

Preventivní bezpečnost

Mezi preventivní bezpečnostní prvky pomáhající zabránit kolizi dřív, než se může stát, patří pokročilé bezpečnostní technologie, jako je EyeSight.

Aktivní bezpečnost

Aktivní bezpečnost spočívá v jednoznačném ovládání vozidla, které je zajištěno technologiemi, jako je symetrický pohon všech kol a globální platforma Subaru. Základní elementy pohybu – jízda, zatáčení, brzdění – jsou vyladěny k dokonalosti, takže si každou jízdu užijete s klidnou myslí.

Pasivní bezpečnost

Pasivní bezpečnost spočívá v zajištění vaší bezpečnosti v případě kolize. K tomu pomáhá například uložení motoru chránící kabinu a soustava airbagů.

Euro NCAP 2019

SUBARU Forester: Bezpečnost

Nejbezpečnější ve své třídě.
Zcela nový Forester e-BOXER dosáhl maximálního 5hvězdičkového celkového hodnocení v testech bezpečnosti společnosti Euro NCAP v roce 2019 (docílil nejvyššího skóre v historii v oblasti ochrany dětí na palubě) a získal také ocenění Euro NCAP* “Best in Class 2019” kategorie Small Off-Road/MPV.

* The European New Car Assessment Programme (Euro NCAP): Nezávislá organizace provádějící nárazové a bezpečnostní testy, podporovaná několika evropskými vládami, automobilovými a spotřebitelskými kluby.

EyeSight: Špičková technologie Subaru na podporu řízení.

SUBARU Forester: Bezpečnost

O EyeSightu, špičkovém systému podpory řidiče vyvinutému přímo v Subaru, rádi říkáme, že funguje jako druhý pár očí, které sledují silnici před vámi. Využívá stereo kamery se schopnostmi podobnými lidským očím, které zachycují trojrozměrný barevný obraz situace před vozem. Použití obrazu z obou kamer umožňuje precizně odhadnout tvar, rychlost a vzdálenost nejen automobilů, ale i motocyklů a chodců před vozidlem. Když identifikují potenciální nebezpečí, systém varuje řidiče a v případě potřeby dokonce aktivuje brzdy, aby pomohl zabránit nehodě. Tímto příspěvkem k bezpečnosti provozu EyeSight snižuje zátěž řidiče a zvyšuje pocit bezpečí na palubách vozů Subaru.

Systém monitorující řidiče (DMS)

SUBARU Forester: Bezpečnost
SUBARU Forester: Bezpečnost

Systém monitorující řidiče DMS (Driver Monitoring System) podporuje bezpečnou jízdu využitím kamery, která sleduje řidiče a upozorní jej v případě, kdy zaznamená nepozornost nebo ospalost.

Bezpečnost, komfort a pohodlí pro každého řidiče

Systém rozeznává až pět různých řidičů. Na základě personalizovaného přednastavení každému z nich zajistí pohodlný jízdní zážitek.

Jakmile systém DMS rozpozná, že oči řidiče jsou příliš dlouho zavřené nebo se řidič dívá jiným směrem než vpřed, vyhodnotí situaci jako nebezpečnou a řidiče upozorní akustickým a vizuálním varováním na multifunkčním i informačním displeji.

NABÍDKA VOZŮ
CENÍK DATA
Sledujte nás: Facebook Subaru Brno Youtube Subaru
Copyright © 2021 C&K Brno
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront
Nabídka vozůNabídka vozů Testovací jízdaTestovací jízda Objednání servisuObjednání servisu Náhradní díly a příslušenstvíNáhradní díly a příslušenství
Nabídka vozůNabídka
vozů
Testovací jízdaTestovací
jízda
Objednání servisuObjednání
servisu
Náhradní díly a příslušenstvíNáhradní díly a příslušenství