O Subaru BRNO

O Subaru BRNO

SUBARU Brno: O nás

Naším motorem je vize dělat věci zodpovědně a spolehlivě, vize, že růst znamená vytvářet partnerství a přátelství. Vážíme si důvěry, kterou v nás naši zákazníci vkládají a díky které jsme už od roku 1992 nedílnou součástí nejen brněnského automobilového trhu.

Prodej a servis vozů SUBARU nabízí Akciová společnost C&K a.s. člen skupiny Auto UH® již od roku 2001.

Věděli jste, že každý sedmý brněnský automobil je od C&K a.s. člen skupiny Auto UH? Povedlo se nám vytvořit tradici japonských vozů v Česku. Ať už hledáte dynamickou jízdu Subaru, nebo kvalitu dalších námi prodávaných značek, jsme tu pro vás. Pomůžeme vám s výběrem nového vozu, zajistíme celoroční servis, a pokud chcete odzkoušenou kvalitu, máme také bazarové vozy.

Mimo klasického záručního a pozáručního servisu nabízíme také pneuservis, rychloservis, zapůjčení náhradních vozidel, zpětný výkup a prodej ojetých vozů, kompletní mytí a další služby. Navrhneme pro Vás to nejvýhodnější financování a pojištění. Prodejní a servisní centrum C&K a.s. člen skupiny Auto UH, naleznete na ulici Vídeňská 373/114 v Brně.

Naším cílem je spokojený zákazník.

Sledujte nás: Facebook Subaru Brno Youtube Subaru
Copyright © 2021 - 2024 C&K Brno
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront
Nabídka vozůNabídka vozů Testovací jízdaTestovací jízda Objednání servisuObjednání servisu Náhradní díly a příslušenstvíNáhradní díly a příslušenství
Nabídka vozůNabídka
vozů
Testovací jízdaTestovací
jízda
Objednání servisuObjednání
servisu
Náhradní díly a příslušenstvíNáhradní díly a příslušenství