NOVÝ SUBARU OUTBACK: Technologie

NOVÝ SUBARU OUTBACK: Technologie

NABÍDKA VOZŮ
CENÍK DATA

Věřte tomu, co je uvnitř

Hlavní technologie Subaru přispívá k větší výkonnosti, komfortu, bezpečnosti a spolehlivosti, dodává všem automobilům Subaru jejich typické vlastnosti, díky nimž si každý cestující s klidnou myslí maximálně užije jízdu.

Symetrický pohon všech kol

Symetrický pohon všech kol Subaru Symmetrical AWD zajišťuje stabilitu a bezpečnost na každém povrchu.
Schopnost aktivního rozdělování točivého momentu rozděluje hnací sílu mezi kola podle aktuálních trakčních podmínek, takže přináší více přilnavosti na mokrých a kluzkých površích.

SUBARU Outback: Technologie
Lineartronic

Přepracovaný hydraulický systém převodovky s širším rozpětím převodových poměrů poskytuje jemnou a plynulou změnu převodů, účinnou a hladkou akceleraci, podmanivou jízdní dynamiku a současně nižší spotřebu paliva.

X-MODE

Vysokou úroveň ovladatelnosti, stability a jízdního komfortu v tichém interiéru si užijete zásluhou propracovaného symetrického pohonu všech kol Symmetrical AWD a Globální platformy Subaru. S novým Outbackem se můžete vydat kamkoliv a užít si sametový jízdní projev i mimořádné schopnosti v terénu.

X-MODE se dvěma režimy
S dvojicí režimů systému X-MODE odhalíte veškerý potenciál nového Outbacku při jízdě mimo silnice.
Na 11,6“ displeji můžete pohodlně přepínat mezi režimy [SNOW/DIRT] a [D.SNOW/MUD] ([Sníh/Štěrk] a [Hluboký sníh/Bláto]), takže pro každý povrch budete mít vždy správné nastavení.

SUBARU Brno: Subaru Outback
SUBARU Brno: Subaru Outback
Motor SUBARU BOXER

Motory boxer mají oproti jiným typům motorů jednoznačné přednosti, Subaru je proto motorům SUBARU BOXER věrné již více než 50 let. Vyznačují se spolehlivostí a dlouhou životností, jejich písty jsou umístěné v jedné horizontální rovině a pohybují se proti sobě. Tím v každém Subaru zaujmou kultivovaným během s minimem vibrací.

Globální platforma SUBARU

Globální platforma Subaru (SGP) posunuje úroveň bezpečnosti na vyšší úroveň a současně vytváří unikátní jízdní zážitky typické pro vozy Subaru. Dále zajišťuje příkladnou prostornost, komfort a potěšení z jízdy. Zvýšená tuhost karoserie, zajištěná zcela přepracovanou strukturou s různými druhy dodatečných strukturálních výztuh, nejenže zvyšuje ochranu posádky při různých typech nárazu, ale také odstranila nežádoucí vibrace a hlučnost.

SUBARU Outback: Technologie
NABÍDKA VOZŮ
CENÍK DATA
Sledujte nás: Facebook Subaru Brno Youtube Subaru
Copyright © 2021 C&K Brno
Všechna práva vyhrazena
Created by UpFront
Nabídka vozůNabídka vozů Testovací jízdaTestovací jízda Objednání servisuObjednání servisu Náhradní díly a příslušenstvíNáhradní díly a příslušenství
Nabídka vozůNabídka
vozů
Testovací jízdaTestovací
jízda
Objednání servisuObjednání
servisu
Náhradní díly a příslušenstvíNáhradní díly a příslušenství